Boże Narodzenie 2016

Dekoracje Świąteczne z surowego drewna.Boże Narodzenie to okazja do spędzenia tego wyjątkowego czasu przy choince w rodzinnym gronie, ale również szansa na przemianę swojej przestrzeni w prawdziwie ciepłą i bajkową aranżację.  

 

Jak co roku Flora Point– Świat Roślin przygotował dla swoich klientów ofertę świąteczną, w której znajdują się wyjątkowe i oryginalne dekoracje bożonarodzeniowe.

Aranżacje Świąteczne we Flora Point.

Nie odbiegając od poprzednich lat miłośnicy świątecznego home decor nie będą zawiedzeni różnorodnością i estetyką, jakie reprezentują sobą aranżacje świąteczne dostępne w naszym sklepie. W tym roku przygotowaliśmy pięć nowych trendów:

Tradycyjny wieczór w stylu country.

Tradycyjny wieczór w stylu country– to ozdoby świąteczne na wskroś tradycyjne czerwono- zielone kolory pełne ciepła i wspomnień z dzieciństwa.

 

Tajemniczy Las

Tajemniczy Las – Gdzie królują ozdoby z surowego drewna, kory, metalu i skóry uzupełnione szklanymi ozdobami w kolorze czekolady.

 

Leśniczówka nad brzegiem jeziora

Leśniczówka nad brzegiem jeziora to świąteczna kolekcja utrzymana w kolorze bieli z akcentami mięty i szarości. Głównym elementem są tutaj ptaki oraz motywy roślinne.

 

Of copper - Styl miedziany, gdzie znajdziemy ozdoby w kolorze miedzi oraz złota połączone z drewnem.

Of copper – Styl miedziany, gdzie znajdziemy ozdoby w kolorze miedzi oraz złota połączone z drewnem.

„Królowa Śniegu” to ilustracja do znanej bajki pełna lodu, kryształów oraz śniegu wypełniona pięknymi wyrobami ze szkła kryształowego, metalu oraz porcelany.

Królowa Śniegu to ilustracja do znanej bajki pełna lodu, kryształów oraz śniegu wypełniona pięknymi wyrobami ze szkła kryształowego, metalu oraz porcelany.

 

 

„Świąteczne misteczko” to gratka nie tylko dla najmłodszych.

Kolejka elektryczna wyjeżdża z gór gdzie na stoku jeżdżą narciarze, a w lesie niedźwiedź stara się złapać myśliwego uwięzionego na ambonie. Poza makietą magię Świąt Bożego Narodzenia tworzą tutaj różnego rodzaju pozytywki, szopki, kule śnieżne itp. Ten kącik na pewno nie pozostawi nikogo obojętnym.

Świąteczna makieta kolejki. Wyjątkowa atrakcja dla dzieci.

Świąteczna makieta kolejki. Świąteczna makieta kolejki. Świąteczna makieta kolejki.

Lamki choinkowe

Oświetlenie Świąteczne zewnętrzne i wewnętrzne to bardzo duży dział w naszym sklepie. Dostępnych jest dziesiątki modeli począwszy od lampek na baterie, różnego rodzaju oświetlenie LED oraz bardzo modne ostatnio mikro- LED.

Lamki choinkowe LED Lamki choinkowe mikro LED

Choinki

W każdym domu nie może zabraknąć choinki. Oferujemy wysokiej jakości choinki sztuczne – zielone i ośnieżone od wysokości 60cm do 3m.

W Grudniu zapraszamy po najpiękniejsze choinki żywe – nie tylko tradycyjne jodły i świerki ale również mniejsze formy jak np cyprysiki.

Choinki sztuczne oraz żywe Choinki sztuczne oraz żywe

Stroiki oraz ozdoby świąteczne

W świąteczny klimat wprowadzą również pięknie skomponowane stroiki, które zostały przygotowane z największą starannością i dbałością o szczegóły, z wykorzystaniem tradycyjnych materiałów – zarówno żywych, jak i sztucznych. Po zapaleniu umieszczonych na nich świec, każdy wigilijny stół nabierze prawdziwie rodzinnego i magicznego charakteru.

Drewnine ozdoby Świąteczne

W naszą świąteczną ofertę wkrada się jak zawsze element nowoczesnych trendów, który jednak nawiązuje do tradycji. Zamknięte w szklanych lampionach i bombkach ozdoby będą jeszcze piękniej prezentowały się oświetlone przez kolorowe lampki. Dopełnione niewielkimi akcentami jak np. gwiazdka, idealnie wpasują się we współczesne wnętrza, wprowadzając subtelnie w świąteczną aurę.

Kubeczki Świąteczne prezenty

Akcesoria kuchenne. Decor taca drewniana.Prawdziwa wigilia nie może odbyć się bez gwiazdy betlejemskiej, która w naszej ofercie dostępna jest ona w różnych odcieniach czerwieni, a nawet w nieco bardziej niestandardowych kolorach.

Zwracamy również uwagę na szeroki wybór w kwestii przybrań z żywymi kwiatami. Zawierające zimowe ozdoby i akcenty będą stanowiły piękne uzupełnienie wnętrza podczas chłodnej aury.


Nie brakuje również niewielkich ozdób wolnostojących takich jak mikołaje, renifery czy aniołki, które można ulokować w zakamarkach domu. Znaleźć można również praktyczne, świąteczne przedmioty, np. różnego rodzaju kubeczki, lampiony z miejscem na świecę czy eleganckiej zastawy, która czarująco zaprezentuje się na świątecznym stole.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty świątecznej, która zamieni każde święta w piękny czas i każde wnętrze w urocze miejsce.

Zobacz więcej zdjęć na naszym profilu facebook oraz w naszej galerii.