O Nas

Centrum ogrodnicze Flora Point to firma o 25-letniej tradycji. Obecnie centrum zajmuje powierzchnie 6000m2.

florapoint centrum ogrodnicze kwiaciarnia narzedzia grille

W tym 1600m2 pod dachem. Od chwili powstania właściciele dbają o dynamiczny rozwój firmy. Największą część powierzchni zajmują rośliny. Rośliny domowe to nasza sztandarowa grupa produktowa – oferujemy wszystko co jest dostępne w Polsce i Europie.

Na terenie centrum znajduje się nowoczesna kwiaciarnia, dział home decor, zoologiczny, grillowy oraz wszystko co niezbędne do pielęgnacji, narzędzia ogrodnicze, węże, złączki, podlewaczki, akcesoria… , oraz pracy przy ogrodzie.

centrum ogrodnicze rośliny drzewa krzewy

Wyjątkowym wydarzeniem każdego roku w naszej firmie jest okres poprzedzający Boże Narodzenie.

dekoracje bożonarodzeniowe choinki

Przez kilka miesięcy przygotowujemy aranżacje świąteczne tworząc kilka różnych kolekcji. Cała powierzchnia naszego centrum zostaje przekształcona w bajkowy świat świątecznych dekoracji. Począwszy od bogatego wyboru oświetlenia przez wszelkiego rodzaju ozdoby z drewna, szkła, metalu itd a na choinkach kończąc. Nasza oferta świąteczna jest co roku inna- zgodnie z najnowszymi trendami.

Od początku naszym najważniejszym celem jest najwyższa jakość, a dzięki niej – zaskarbienie sobie zadowolenia i zaufania Klientów.

Rośliny doniczkowe

Cotygodniowe zakupy na największej holenderskiej giełdzie w Aalsmeer dają nam dostęp do najatrakcyjniejszych roślin w Europie.

Dzięki tym wieloletnim kontaktom możemy zaoferować naszym Klientom doskonałej jakości produkty,sprawdzone rozwiązania, nowości z rynku ogrodniczego, a także realizować indywidualne zamówienia specjalne na rośliny rzadkie czy egzotyczne.

 

Profesjonalne doradztwo.

Odwiedzającym centrum Klientom chętnie doradzimy dobór odpowiednich roślin, nawozów, podłoża, a także udzielimy porad w zakresie walki ze szkodnikami, chwastami czy chorobami kwiatów. Kilka lat temu uzyskaliśmy zezwolenie na sprzedaż specjalistycznych środków ochrony roślin a nasz personel przechodzi obowiązkowe szkolenia z tego zakresu. Aby sprostać Państwa oczekiwaniom, zatrudniamy absolwentów Wydziału Ogrodniczego SGGW.

rośliny do domu i ogrodu

Jako członek Stowarzyszenia Centrów Ogrodniczych wraz z firmą Vitroflora prowadzimy akcję „VITOFLORA – Kupuj tylko w dobrych centrach ogrodniczych”. Naszym celem jest promowanie roślin rabatowych w najwyższej jakości i niskiej cenie.