BOŻE NARODZENIE - HOME DECOR

Święta Bożego Narodzenia mogą trwać kilka dni albo kilka tygodni – to zależy od Ciebie.

Jak co roku sklep Flora Point przygotował dla Swoich Klientów wyjątkową ofertę świąteczną, dzięki której atmosfera Świąt Bożego Narodzenia już dzisiaj może zawitać do Twojego mieszkania, domu lub miejsca pracy.

W naszej ofercie znajdziesz bogaty wybór aranżacji i dekoracji na Boże Narodzenie. Wśród wielu propozycji wystroju wnętrz nie zabraknie tych przygotowanych z myślą o miłośnikach tradycji, w których najważniejsza jest choinka, a obok niej lampki i ozdoby choinkowe.

Jak każdego roku nie rozczarujemy również fanów oryginalnych ozdób i zimowych dekoracji, którzy przychodzą do Flora Point w poszukiwaniu inspiracji na bardziej uniwersalny wystrój wnętrz, który może towarzyszyć im przez całą zimę.

Niezależnie od tego, czy interesują Cię ozdoby bożonarodzeniowe, czy też szukasz pomysłu na przytulne zimowe wnętrze koniecznie odwiedź sklep Flora Point.

LAMPKI CHOINKOWE

  • Oświetlenie Świąteczne zewnętrzne i wewnętrzne to bardzo duży dział w naszym sklepie.

  • Dostępnych jest dziesiątki modeli począwszy od lampek na baterie, różnego rodzaju oświetlenia LED oraz bardzo modne ostatnio mikro- LED.

W Twoim domu, nie może zabraknąć choinki.

  • Oferujemy wysokiej jakości choinki sztuczne – zielone i ośnieżone od wysokości 60cm do 3m.
  • W Grudniu zapraszamy po najpiękniejsze choinki żywe – nie tylko tradycyjne jodły i świerki ale również mniejsze formy jak np cyprysiki.

ŚWIĄTECZNE MIASTECZKO

Otulone śnieżną kołderką Świąteczne Miasteczko już obudziło się do życia… Uwijający się wokół świątecznych sprawunków – czas już najwyższy, żeby rozejrzeć się za bożonarodzeniowymi prezentami – pasażerowie wsiedli do pociągu, który przewiezie ich przez wysokie góry. Spragnieni białego szaleństwa narciarze wyszli na stok, a w lesie niedźwiedź, któremu przerwano zimowy sen próbuje złapać nierozważnego myśliwego…

To i znacznie więcej możesz zobaczyć odwiedzając sklep Flora Point, w którym – jak co roku – ku uciesze małych i dużych klientów zbudowaliśmy makietę Świątecznego Miasteczka. W naszym Miasteczku słychać melodie wygrywane przez pozytywki, a w szklanych kulach nie przestaje padać śnieg. Po tafli zamarzniętego stawu szusują łyżwiarze, a w oddali leniwie obracają się łopaty wiatraka.

W naszym Miasteczku mamy ozdoby bożonarodzeniowe, pozytywki, śnieżne kule, lampki, dekoracje i oczywiście szopki, które tworzą niepowtarzalną atmosferę Świąt. Obok tego magicznego miejsca wporst nie sposób przejść obojętnie.

Oryginalne świąteczne dekoracje dla każdego.

Boże Narodzenie to wyjątkowy czas w roku, kiedy w naszych domach i mieszkaniach unosi się zapach świątecznych wypieków i aromatycznego grzanego wina z goździkiem…

Cieszmy się tym czasem jak najdłużej dzięki świątecznym i zimowym dekoracjom. Długie wieczory rozjaśnijmy ciepłym blaskiem świec lub lampek choinkowych. Lampki choinkowe wspaniale sprawdzą się nie tylko podczas dekorowania świątecznego drzewka, ale również jako element zimowego wystroju Twojego wnętrza. A kiedy pogoda nas nie rozpieszcza, sięgnijmy po grzane wino lub kakao w specjalnym zimowym kubku i przytulmy się do termofora w miękkim wełnianym sweterku. Nie zapominajmy również o Adwencie… Ten wyjątkowy czas oczekiwania pomoże nam uświetnić wieniec adwentowy oraz świąteczny stroik. Innym sposobem na przedświąteczny decor mogą być aniołki, figurki reniferów, gwiazdy betlejemskie w ozdobnych donicach i wiele, wiele innych…