Wyświetlanie wszystkich wyników: 23

Głowy

WYPRZEDAŻ
WYPRZEDAŻ
WYPRZEDAŻ
WYPRZEDAŻ
WYPRZEDAŻ
115,00 

DOSTĘPNE

64,00 

DOSTĘPNE

46,00 

DOSTĘPNE

DONICZKI I OSŁONKI

OSŁONKA TWARZ 39x35x73 cm

649,00 

DOSTĘPNE

DONICZKI I OSŁONKI

OSŁONKA TWARZ 27x27x50 cm

319,00 

DOSTĘPNE

219,00 

DOSTĘPNE

WYPRZEDAŻ
Brak w magazynie
298,00 

BRAK W MAGAZYNIE

WYPRZEDAŻ
Brak w magazynie
340,00 

BRAK W MAGAZYNIE


Za sprawą tej niebanalnej ozdoby Państwa rośliny będą prezentowały się jeszcze okazalej. To proste rozwiązanie na pomysłowy wystrój wnętrza lub ogrodu, konkurujące z tradycyjnymi donicami. Osłonki przypominają – w zależności od modelu – antyczne oraz nowoczesne rzeźby, dzięki czemu doskonale wpisują się w stylizowane mieszkania i tarasy. Jeśli przepadacie Państwo za nietuzinkowymi akcesoriami, donica „głowa” powinna znaleźć się w Waszym domu, żeby urozmaicić jego wnętrze. Poniżej zdradzamy, z jakimi akcesoriami możecie spotkać się Państwo we Flora Point.

Stworzone rękami antycznych rzeźbiarzy

A raczej inspirowane ich pracami, choć doniczkagłowa” przypomina do złudzenia rzeźbę rodem z antycznego pałacu. Ręcznie wykonana i malowana nada wnętrzu majestatyczny charakter. Pięknie wyeksponuje różne rodzaje roślin, szczególnie te o gęsto wyrośniętych pędach. Donice z twarzą wykonane zostały z różnych materiałów, a do części z nich użyto cementu, poddanemu celowemu procesowi postarzania, dzięki czemu osłonki tak doskonale imitują antyczne rzeźby. Tego typu dodatki sprawdzą się we wnętrzach o dużej powierzchni, wzorowanych na elegancki i ponadczasowy styl klasycystyczny.

Z jednej gliny

Ze starożytnego Rzymu i Grecji przenosimy się do wytworów pierwotnych cywilizacji. Jeśli antyczne twarze nie przemawiają do Państwa tak bardzo, jak donice inspirowane chociażby rzeźbami mieszkańców Wyspy Wielkanocnej, to mamy dobrą wiadomość – we Flora Point znajdzie się również doniczka głowa duża, przypominająca posąg Moai. Niezwykła ozdoba, która wprowadzi do wnętrza minimalistyczny i egzotyczny charakter. Donice wyglądają, jakby zostały ulepione z gliny przez pradawnych rzemieślników. Z pewnością zrobią niebywałe wrażenie na gościach.

Nowoczesne spojrzenie na osłonki

Dla tych z Państwa, którzy preferują nowoczesne wnętrza, oferujemy donice w stylu glamour – utrzymane w kolorach bieli, czerni i złota, część z nich wykonana została z połyskującego tworzywa, część – utrzymana w macie. Doniczkagłowa” o geometrycznym kształcie, z wyraźnie zarysowanymi kątami, pozbawiona wyrazu twarzy, doskonale wpisze się w chłodne, modernistyczne wnętrza. Dla miłośników grozy i motywu danse macabre proponujemy osłonkę w kształcie czaszki – matową czarną lub dla kontrastu – różową z wiankiem.

Różnorodne doniczki we Flora Point

Rośliny różnią się rozwojem systemu korzeniowego – jedne z nich potrzebują, by doniczka była ciasna, inne nie rozwiną się w ograniczającej je przestrzeni. Osłonka „głowa”, chociaż pełni głównie funkcję dekoracyjną, nie powinna hamować rozwoju rośliny. Dlatego zanim zdecydujecie się Państwo na konkretny model, zwróćcie uwagę na jego wymiary. We Flora Point znajdziecie wysokiej jakości akcesoria z unikatowym designem w różnych rozmiarach: od najmniejszych 7x8 cm, po olbrzymie 39x35x73 cm. Osłonki zostały wykonane z takich tworzyw jak: beton, ceramika, cement oraz antracyt. Niektóre z nich są na tyle wytrzymałe, że nadają się do trzymania na zewnątrz. Zachęcamy do sięgania po ozdobne osłonki, które podkreślą piękno Państwa roślin, a różnorodne modele sprawdzą się w każdym wnętrzu.