Wyświetlanie 1–30 z 42 wyników

NARZĘDZIA OGRODNICZE

Utrzymywanie ogrodu wymaga troski oraz nierzadko ciężkiej pracy, którą łatwiej wykonywać przy użyciu dobrej jakości narzędzi. Dlatego wielu ogrodników korzysta z takich pomocy, jak: sekatory, grabie, łopaty, siekierki oraz motyki, bez których trudno wyobrazić sobie profesjonalną uprawę roślin. We Flora Point dostarczamy Państwu kompleksowy asortyment, ułatwiający aranżowanie ogrodów – w postaci różnego rodzaju donic i osłonek – oraz oferujemy solidne narzędzia ogrodnicze ręczne.

249,00 

DOSTĘPNE

349,00 

DOSTĘPNE

Brak w magazynie
389,00 

BRAK W MAGAZYNIE

Brak w magazynie
219,00 

BRAK W MAGAZYNIE


Znajdą tu Państwo wszelkiego rodzaju narzędzia, które usprawnią prace w ogrodzie lub naokoło domu. Stawiamy na jakość, dlatego w asortymencie sklepu posiadamy sprzęt firmy Fiskars oraz Gardena.

Jakie narzędzia ogrodnicze powinno zawierać podstawowe wyposażenie ogrodnika?

W zależności od prac, jakie wykonujecie Państwo w swoim ogrodzie, wyposażania będą się różnić. Skupmy się jednak na bazie, bez której trudno będzie Państwu zająć się uprawą. Sekatory jednoręczne należą do najczęściej używanych przedmiotów podczas hodowli małych roślin. Przy ich pomocy pozbędziecie się Państwo zwiędłych kwiatów lub liści, oraz przytniecie gałęzie drzewek owocowych. To niezwykle ważna część pielęgnacji, ponieważ stymuluje rozwój całej rośliny, a także sprawia, że ogród wygląda na zadbany. Jeśli opiekujecie się Państwo większymi okazami, wówczas polecamy sekatory dwuręczne, które radzą sobie z naprawdę sporej średnicy pędami i gałęziami. Do wyboru macie Państwo również poręczną piłę. W zestawieniu nie może zabraknąć motyki, służącej do spulchniania ziemi oraz usuwania chwastów, a także szpadla lub łopaty, używanych do przekopywania ziemi.

Jak narzędzia ogrodnicze, to tylko profesjonalne

Przyrządy, którymi posługujecie się Państwo w ogrodzie muszą być solidne i ergonomiczne. Inaczej nie poradzą sobie z czynnościami przy uprawie roślin, a być może nawet zniechęcą Państwa do ich hodowli. Dlatego należy stawiać na wysokiej jakości sprzęty, przemyślanie i wykonane z porządnych materiałów. Do takich należą bez wątpienia narzędzia ogrodnicze Fiskars, dostępne we Flora Point. Fiskars to marka, która istnieje już od XVII wieku, i do tej pory skupia wokół siebie grono zadowolonych klientów. Nic dziwnego, skoro oferuje produkty wytrzymałe, poręczne i niezawodne. W naszym sklepie kupicie Państwo m.in. lekkie i sprawdzone siekiery, przeznaczone zarówno do pieńków o średniej, jak i małej średnicy. A także niezbędne i komfortowe sekatory w wersji nożycowej, przeznaczonej do większych okazów, i jednoręczne do przycinania niewielkich pędów i kwiatów.

Jak dbać o narzędzia ogrodnicze?

Nawet najwyższej jakości sprzęty nie posłużą długo, jeśli nie będą odpowiednio konserwowane. Ostrza ze stali nierdzewnej – w które wyposażone zostały narzędzia ogrodnicze Fiskars – choć wyróżniają się wysoką wytrzymałością, potrzebują systematycznego czyszczenia i dokładnego osuszania, o czym po skończonej pracy musicie Państwo pamiętać. Dodatkowo warto dbać o ich stan, by usprawniać czynności w ogrodzie i nie niszczyć przy tym roślin. Tępe przedmioty okaleczają rośliny i osłabiają ich kondycję. Ponadto narzędzia – szczególnie te wyposażone w elementy ruchome – powinno się naoliwiać. Istotne jest również przechowywanie sprzętu – najlepiej wygospodarować dla nich suche i zamknięte pomieszczenie. 

Narzędzia ogrodnicze ręczne we Flora Point

Dostarczamy Państwu wysokiej jakości rośliny i dekoracje – inaczej nie mogłoby być z narzędziami ogrodniczymi. Jak wszystkie oferowane przez nas produkty, także te wyróżniają się solidnością i wytrzymałością. Wybraliśmy markę Fiskars, ponieważ ufamy jej niezawodności, oraz wierzymy, że grono usatysfakcjonowanych klientów, to najlepsza recenzja ich sprzętu. Zachęcamy Państwa do zrobienia zakupów we Flora Point. Gwarantujemy owocne prace ogrodowe.