Nowości

Flora Point - Świat Roślin

Centrum ogrodnicze Świat Roślin od lat słynie z bogatego wyboru sadzonek i nasion roślin ogrodowych. Wiele z nich pochodzi z naszego gospodarstwa ogrodniczego, w którym od ponad trzydziestu lat prowadzimy własną hodowlę. Inne sprowadzamy co tydzień z największej w Holandii giełdy w Aalsmeer. Dzięki temu możemy zaoferować Państwu najpiękniejsze rośliny w Europie, a także wszelkie ogrodnicze nowinki. Na specjalne życzenie naszych Klientów realizujemy indywidualne zamówienia na rośliny egzotyczne oraz rzadkie, wymagające wyjątkowej pielęgnacji gatunki. Konsekwentnie poszerzamy asortyment. Dbamy jednak przy tym, by dostępne w nim rośliny były odporne na kaprysy naszego klimatu i mogły długo zdobić polskie ogrody. Ofertę centrum starannie dostosowujemy do ogrodniczego kalendarza: w Świecie Roślin o każdej porze roku znajdziecie Państwo gotowe do sadzenia rośliny. Zaś przez cały rok nasi pracownicy pomogą dobrać odpowiednie środki ochrony, nawozy i podpowiedzą, jak zadbać o sadzonki.
Flora Point - Świat Roślin
Flora Point - Świat Roślin16/07/2018 @ 14:57
Oplątwa to idealna roślina dla zapominalskich, wystarczy że namoczysz ją kilkanaście minut w wodzie raz na dwa tygodnie.
#tillandsia #oplatwa #airplant #niepodlewam
Flora Point - Świat Roślin
Flora Point - Świat Roślin13/07/2018 @ 18:05
Przypominamy iż jesteśmy czynni we wszystkie niedziele w godzinach 9:00- 16:00. Przepiękne hortensje... kto nie kocha hortensji 😉
Flora Point - Świat Roślin
Flora Point - Świat Roślin29/05/2018 @ 13:36
U nas znajdziesz najbardziej poszukiwane rośliny 😉
Flora Point - Świat Roślin
Flora Point - Świat Roślin26/05/2018 @ 10:29
"Aby uczcić święto Twoje, biegnę dziś po kwiaty moje. Chcę za wszystko podziękować i Cię, Mamo, wycałować."
#dzieńmamy #kwiaty
Flora Point - Świat Roślin
Flora Point - Świat Roślin19/05/2018 @ 14:56
Poprawiają np. samopoczucie oraz koncentracje.
Flora Point - Świat Roślin
Flora Point - Świat Roślin18/05/2018 @ 11:40
Zapraszamy na targ, świeże ryby 😉