Centrum ogrodnicze_Flora_Poin

Centrum ogrodnicze Flora Point to firma o 25-letniej tradycji.

Największą część powierzchni wewnątrz sklepu zajmują rośliny. 

Rośliny domowe to nasza sztandarowa grupa produktowa – oferujemy szeroki wachlarz roślin zielonych oraz kwitnących, staramy się być na bieżąco z najnowszymi trendami oraz nowinkami nie tylko w dziedzinie roślin. Znajdziecie u nas Państwo, terraria, rośliny w szkle, rośliny żyjące w powietrzu, kwiaty w pudełkach czy najmodniejsze rośliny zielone, kaktusy, sukulenty oraz rośliny owadożerne. 

Poza szeroką ofertą roślin domowych oraz ogrodowych na terenie centrum znajduje się nowoczesna kwiaciarnia, kwiatomat 24h w którym kupimy kwiaty cięte oraz doniczkowe przez całą dobę, dział home decor, zoologiczny, oraz wszystko, co niezbędne do pielęgnacji i ochrony roślin oraz ogrodu – narzędzia ogrodnicze, węże, złączki, podlewaczki, akcesoria…

Wyjątkowym wydarzeniem każdego roku w naszej firmie jest okres poprzedzający Boże Narodzenie.

Przez kilka miesięcy przygotowujemy aranżacje świąteczne, tworząc kilka różnych kolekcji. Cała powierzchnia naszego centrum zostaje przekształcona w bajkowy świat świątecznych dekoracji. Począwszy od bogatego wyboru oświetlenia przez wszelkiego rodzaju ozdoby z drewna, szkła, metalu, a na choinkach kończąc. Nasza oferta świąteczna jest co roku inna- zgodnie z najnowszymi trendami.

W 2017r. Otrzymaliśmy statuetkę “Złotej strelicji” za ekspozycję oferty świątecznej. Dziękujemy za uznanie.

Od początku naszym najważniejszym celem jest najwyższa jakość, a dzięki niej – zaskarbienie sobie zadowolenia i zaufania Klientów.

Cotygodniowe zakupy na największej holenderskiej giełdzie w Aalsmeer dają nam dostęp do najatrakcyjniejszych oraz najmodniejszych roślin w Europie.

Dzięki tym wieloletnim kontaktom możemy zaoferować naszym Klientom doskonałej jakości produkty, sprawdzone rozwiązania, nowości z rynku ogrodniczego, a także realizować indywidualne zamówienia specjalne na rośliny rzadkie czy egzotyczne.

Profesjonalne doradztwo.

Odwiedzającym centrum Klientom chętnie doradzimy dobór odpowiednich roślin, nawozów, podłoża, a także udzielimy porad w zakresie walki ze szkodnikami, chwastami czy chorobami kwiatów. Kilka lat temu uzyskaliśmy zezwolenie na sprzedaż specjalistycznych środków ochrony roślin, a nasz personel przechodzi obowiązkowe szkolenia z tego zakresu. Aby sprostać Państwa oczekiwaniom, zatrudniamy absolwentów Wydziału Ogrodniczego SGGW.

Flora Point Warszawa

Centrum ogrodnicze które oferuje szeroki wachlarz roślin, kwiatów, donic, artykułów home decor oraz dział zoologiczny z wyszukanymi produktami. Obok sklepu znajduje się największy salon grillowy w Polsce.

Znajdziecie u nas rośliny na taras, do domu, biura i ogrodu.

Zobacz więcej Zobacz więcej Kontakt JAK DOJECHAĆ JAK DOJECHAĆ

Flora Point Warszawa

Centrum ogrodnicze które oferuje szeroki wachlarz roślin, kwiatów, donic, artykułów home decor, dział zoologiczny z wyszukanymi produktami. Obok sklepu znajduje się najwiekszy salon grillowy w Polsce.

Znajdziecie u nas rośliny na taras, do domu, biura i ogrodu.

Zobacz więcej Kontakt Zobacz więcej JAK DOJECHAĆ JAK DOJECHAĆ

Oferta sklepu stacjonarnego.

Rośliny Donice Zoologia Kwiaciarnia Kwiatomat 24h Salon Grillowy