Flora Point od lat znana jest z bogatego wyboru sadzonek i nasion roślin ogrodowych

Wiele z nich pochodzi z naszego gospodarstwa ogrodniczego, w którym od ponad trzydziestu lat prowadzimy własną hodowlę. Inne sprowadzamy co tydzień z największej w Holandii giełdy w Aalsmeer. Dzięki temu możemy zaoferować Państwu najpiękniejsze rośliny w Europie, a także wszelkie ogrodnicze nowinki.

Na specjalne życzenie naszych Klientów realizujemy indywidualne zamówienia na rośliny egzotyczne oraz rzadkie, wymagające wyjątkowej pielęgnacji gatunki. Konsekwentnie poszerzamy asortyment. Dbamy jednak przy tym, by dostępne w nim rośliny były odporne na kaprysy naszego klimatu i mogły długo zdobić polskie ogrody.

Ofertę centrum starannie dostosowujemy do ogrodniczego kalendarza: 

W  Świecie Roślin o każdej porze roku znajdziecie Państwo gotowe do sadzenia rośliny. Zaś przez cały rok nasi pracownicy pomogą dobrać odpowiednie środki ochrony, nawozy i podpowiedzą, jak zadbać o sadzonki.

DRZEWA I KRZEWY

Zielone przez cały rok iglaki, ozdobne krzewy oraz zapewniające cień w upalne lato drzewa stanowią piękne obramowanie każdego ogrodu. Ciekawie skomponowane wystarczą za całą ozdobę minimalistycznych aranżacji przydomowej zieleni. Od naszych sprzedawców uzyskają Państwo niezbędne wskazówki dotyczące wymagań konkretnych gatunków i sposobów ich pielęgnacji.

ROŚLINY OZDOBNE

Wiosenna feeria barw i zapachów to wdzięczna nagroda za całoroczną pracę w ogrodzie. Dzięki naszej bogatej ofercie różnorodnych gatunków roślin ozdobnych możecie Państwo stworzyć ogród, który kwitnie aż do późnej jesieni. Dostępne w Świecie Roślin sadzonki pochodzą z naszej własnej hodowli oraz od sprawdzonych dostawców – wypielęgnowana przez lata jakość naszych roślin cieszy się dzięki temu Państwa uznaniem i zaufaniem.

SKLEP ONLINE Z GRILLAMI

Grillowanie to w dzisiejszych czasach styl życia, dlatego pragniemy zaoferować najwyższą jakość w tej dziedzinie. Grille i akcesoria amerykańskiej firmy Weber to wyrafinowana jakość, niepowtarzalny design, i funkcjonalność. Grille węglowe, gazowe i elektryczne w kilkudziesięciu różnych wymiarach i kształtach to idealna propozycja dla najbardziej wymagających.

WWW.TOP-GRILLE.pl

Jeżeli potrzebujesz grilla do wyprawienia kameralnego przyjęcia dla znajomych lub szukasz czegoś, na czym przygotujesz zaskakujące dania, w Top-Grille.pl znajdziesz coś dla siebie.