Ogrody

Centrum ogrodnicze Świat Roślin od lat znane jest z bogatego wyboru sadzonek i nasion roślin ogrodowych.


Wiele z nich pochodzi z naszego gospodarstwa ogrodniczego, w którym od ponad trzydziestu lat prowadzimy własną hodowlę. Inne sprowadzamy co tydzień z największej w Holandii giełdy w Aalsmeer. Dzięki temu możemy zaoferować Państwu najpiękniejsze rośliny w Europie, a także wszelkie ogrodnicze nowinki.

Ogrody

Na specjalne życzenie naszych Klientów realizujemy indywidualne zamówienia na rośliny egzotyczne oraz rzadkie, wymagające wyjątkowej pielęgnacji gatunki. Konsekwentnie poszerzamy asortyment. Dbamy jednak przy tym, by dostępne w nim rośliny były odporne na kaprysy naszego klimatu i mogły długo zdobić polskie ogrody.

Ofertę centrum starannie dostosowujemy do ogrodniczego kalendarza: 

W  Świecie Roślin o każdej porze roku znajdziecie Państwo gotowe do sadzenia rośliny. Zaś przez cały rok nasi pracownicy pomogą dobrać odpowiednie środki ochrony, nawozy i podpowiedzą, jak zadbać o sadzonki.

Drzewa i krzewy

Zielone przez cały rok iglaki, ozdobne krzewy oraz zapewniające cień w upalne lato drzewa stanowią piękne obramowanie każdego ogrodu. Ciekawie skomponowane wystarczą za całą ozdobę minimalistycznych aranżacji przydomowej zieleni. Od naszych sprzedawców uzyskają Państwo niezbędne wskazówki dotyczące wymagań konkretnych gatunków i sposobów ich pielęgnacji.

Rośliny ozdobne

Wiosenna feeria barw i zapachów to wdzięczna nagroda za całoroczną pracę w ogrodzie. Dzięki naszej bogatej ofercie różnorodnych gatunków roślin ozdobnych możecie Państwo stworzyć ogród, który kwitnie aż do późnej jesieni. Dostępne w Świecie Roślin sadzonki pochodzą z naszej własnej hodowli oraz od sprawdzonych dostawców – wypielęgnowana przez lata jakość naszych roślin cieszy się dzięki temu Państwa uznaniem i zaufaniem.

Sklep on-line z grillami

Grillowanie to w dzisiejszych czasach styl życia, dlatego pragniemy zaoferować najwyższą jakość w tej dziedzinie. Grille i akcesoria amerykańskiej firmy Weber to wyrafinowana jakość, niepowtarzalny design, i funkcjonalność. Grille węglowe, gazowe i elektryczne w kilkudziesięciu różnych wymiarach i kształtach to idealna propozycja dla najbardziej wymagających.

top-grille.pl

 

www.top-grille.pl

Rośliny ogrodowe

Narzedzia ogrodowe, wszystko do pielęgnacji ogrodu.

Nawozy oraz środki ochrony roślin

ziemia do kwiatów podłoża. Centrum ogrodnicze Flora Point Anin

doniczki zewnetrzne mrozoodporne

Kosiarki Roboty Warszawa