POMYSŁY NA PREZENT DLA MIŁOŚNIKA ROŚLIN

Święta Bożego Narodzenia to czas ciepła, miłości, rodzinnych wzruszeń i radości. W ten wyjątkowy czas chcemy dzielić się dobrem z naszymi bliskimi, dopełniając tradycji obdarowywania się prezentami. Podarunków nie mierzy się w skali pieniędzy, a w skali dopasowania i spersonalizowania pod kątem osoby obdarowywanej. Im lepiej dobierzesz prezent do preferencji i pasji obdarowywanego szczęśliwca, tym większy uśmiech ujrzysz na jego twarzy, niezależnie od ceny.

Co może sprawić radość miłośnikowi roślin?

Opcji na idealny prezent dla pasjonata urban jungle jest wiele. Podzielimy się z Wami kilkoma naszymi pomysłami, które możecie dowolnie konfigurować.

Doniczki i osłonki

Doniczki oraz osłonki to nieodzowny i podstawowy element domowej uprawy roślin. Każdy zielony okaz musi mieć odpowiedni pojemnik do wzrostu. Dla miłośnika roślin, doniczek nigdy za wiele! Często w domowych uprawach ilość roślin nie nadąża za ilością posiadanych donic, dlatego warto mieć ich zapas. Każdy specjalista urban jungle doceni taki prezent! 

KWIETNIKI

Piękne rośliny, w pięknych donicach wymagają odpowiedniej ekspozycji. Właściwe ustawienie zielonych eksponatów jest kluczowym elementem stylistycznym dla każdego, dumnego ze swojej kolekcji pasjonata roślin. W urządzaniu zielonej przestrzeni niezbędne są odpowiednie kwietniki oraz szafki. Każdy hobbysta bez wątpienia doceni taki podarunek. 

ROŚlINY KOLEkcjoNERSKIE

Kolekcjonerskie gatunki roślin to w ostatnich latach główny cel wielu kolekcjonerów i miłośników roślin. Rośliny kolekcjonerskie bywają bardzo drogie i trudne do zdobycia. Kupione jako zbiorowy prezent od grupy przyjaciół z pewnością sprawią dużo radości, a pielęgnowane, z każdym nowym liściem będą przypominały obdarowanej osobie o tym wspaniałym geście. 

AKCESORIA DO UPRAWY

Uprawa roślin doniczkowych wymaga odpowiednich narzędzi. Konewki, opryskiwacze, sekatory, nożyce, łopatki i inne niezbędne akcesoria to idealny pomysł na prezent dla roślinnego hobbysty. Zawsze potrzebne, praktyczne, a do tego podarowane – to brzmi jak przepis na sukces! 

PEŁNA OFERTA NARZĘDZI

PODŁOŻA

Substraty nazywane też ziemią i podłożem, to kolejny nieodzowny element uprawy roślin doniczkowych. Prawdziwy, roślinny weteran przesadza non stop 😆! Podłoża w zestawie z keramzytem, bądź jako dodatek do większego prezentu zdają się być idealnym pomysłem na praktyczny podarunek.