Święta Pełne Magii z Flora Point – Pomysły na świąteczne dekoracje, pomysły na prezent, prezenty na ostatnią chwilę.

Śpiewające Świąteczne renifery w Flora Point

Święta Bożego Narodzenia to wyjątkowy czas dla wszystkich. Dla każdego jednak z innego powodu. Dla jednych to wyjątkowy okres w roku pełen duchowych przeżyć i religijnych obrzędów, dla drugich zaś okazja do rodzinnych spotkań i przeżywania niepowtarzalnej, ciepłej, pełnej radości atmosfery.

Święta te to także okazja do wpisanego głęboko w naszą tradycję przygotowania i dekorowania domu. Elementy takie jak lampki, girlandy led, figurki dziadków do orzechów, choinka uginająca się od bombek i kolorowych dekoracji, pozytywki i zapach świec, sprawiają, że nasze otoczenie przenosi się w inny wymiar. Wypełnia się magiczną atmosferą i daje nam poczucie ciepła oraz bezpieczeństwa.

Zanim zaczniemy dekorować nasz dom, warto zastanowić się nad stylem, w którym go urządzimy. Świąteczne aranżacje najpiękniejsze są wtedy, kiedy wszystkie elementy pasują do siebie i tworzą jedną, spójną kompozycję. We Flora Point co roku przygotowujemy dla Was wiele propozycji i inspiracji, które dzielimy na pokoje tematyczne. Każdy z nich to zupełnie inne ujęcie stylistyczne świąt. Znajdziecie u nas absolutną klasykę i tradycję, jak i bardzo odważne, nowoczesne, pełne designu propozycje. Aby ułatwić Wam wybór i uprościć zakupy wprowadziliśmy na naszej stronie dział „Shop The Look”, w którym szybko i bez straty cennego czasu, kupicie produkty dopasowane do wybranego przez Was stylu.

Jakie style świątecznych dekoracji znajdziecie we Flora Point?

Pretty Pink

Pretty Pink to flagowy styl tegorocznych świąt proponowany przez Flora Point. W odważny sposób łączy on francuski szyk, ekskluzywny design oraz intensywne kolory z graficznym, czarnym, konturowym stylem komiksowym, na tle którego różowe barwy wydają się wręcz żyć. Pudrowe pudle, klimat francuskiej kawiarenki, kobiece atrybuty piękna, biżuteria, szampany i dużo ciepłego światła. To oryginalne ujęcie luksusu i dowód na to, że we wzornictwie nic nie musi być dosłowne, a słowo „Boże Narodzenie” może być jedynie inspiracją do stworzenia czegoś absolutnie niecodziennego i wyjątkowego.

So these is christmas

Dla zwolenników klasyki I tradycyjnego ujęcia świątecznych aranżacji, we Flora Point przygotowaliśmy pokój o nazwie So These Is Christmas. Znajdziecie w nim wszystko co kojarzy się z tradycją tego wyjątkowego czasu.

Przeróżne odcienie zielni, granatów, złota i czerwieni.

Dziadki do orzechów, kule śnieżne, pledy, pozytywki, ogromny wybór lampek choinkowych, świeczniki, bombki w różnych kształtach i kolorach oraz ogrom innych, drobnych dekoracji. Styl ten cieszy się największą popularnością wśród naszych klientów. Trudno się dziwić, jest kwintesencją tego, co większość nazywa Bożym Narodzeniem. Ciepło, nostalgia, wspólne chwile w gronie najbliższych. Czy nie za to wszyscy kochamy święta?

Together again

We Flora Point przygotowaliśmy także coś dla zwolenników świątecznej klasyki w nieco bardziej zachodnim, wręcz amerykańskim stylu. Kontrastowe połączenia bieli oraz czerwieni wzbogacone srebrnymi akcentami. Styl ten nazwaliśmy Together Again. Aranżacje w nim zawarte skupiają się na wspólnym celebrowaniu świąt i braniu tego co najlepsze z każdej chwili spędzonej razem.

Wśród produktów nie zabrakło lasek cukrowych, lizaków, pianek w typie marshmallow, pluszaków, tradycyjnych słodyczy, oryginalnych w swojej kolorystyce dziadków do orzechów, skarpet na prezenty, czapek Świętego Mikołaja, oraz spójnych kolorystycznie elementów drobnej zastawy stołowej, takich jak kubki, miseczki, słoiczki na pierniki, solniczki i pieprzniczki.

Frozen lake

Wiemy, że nie wszystkim święta kojarzą się z ciepłem. Wiele osób ocenia je przez pryzmat pory roku jaką jest zima. Niskie temperatury, szron, śnieg. Wydawać by się mogło, że to obraz ponury i smutny, ale prawdą jest to, że wcale tak nie musi być, a te pozornie negatywne wrażenia można przekuć w wyjątkowe, designerskie i klimatyczne aranżacje. Właśnie dlatego we Flora Point powstał styl „Frozen Lake”. Bierze on garściami z tego co najlepsze w zimie i udowadnia, że nie brakuje jej kolorów. Nieskończona paleta barw złożona z błękitów, wygaszonych granatów, bieli, turkusów, brązów, bladych zieleni oraz srebrnych akcentów.  Wszystko to utrzymane w naturalnym, krajobrazowym stylu i okraszone ciepłymi akcentami traw, szyszek, świec i wyjątkowej zastaw stołowej. Styl ten idealnie wpasuje się w niemal każde nowoczesne wnętrze i zbuduje wyjątkową atmosferę świąt. 

Shop The Look